pracownik montażu silnika, jawor

lokalizacja
jawor, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
250
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta kocoń+48 605 130 941
numer referencyjny
/561/06/2018/BF - 52242

opis stanowiska

Zastanawiasz się, jak wygląda praca w najnowocześniejszej fabryce silników spalinowych na świecie? Cenisz sobie rozwój i stabilność zatrudnienia? Zależy Ci, aby pracować blisko miejsca swojego zamieszkania? Chcesz zdobyć wiedzę o najnowszych technologiach produkcji?

Aplikuj na stanowisko pracownika montażu silnika i dołącz do zespołu Mercedes-Benz w Jaworze. Twórz z nami serce wyjątkowego samochodu!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze
  • atrakcyjny system szkoleń
  • możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracując w fabryce przyszłości
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole w najnowocześniejszej fabryce silników spalinowych na świecie

zadania

  • prace produkcyjne związane z montażem silnika spalinowego
  • przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń
  • wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu
  • zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią „ciągły rozwój”
  • zapewnienie ciągłości produkcji

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego / średniego (preferowane techniczne)
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • budowania przyjaznej, życzliwej atmosfery w zespole
  • komunikatywności, dokładności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki