pracownik montażu, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 693470498
numer referencyjny
/556/09/2020/MG - 65819

opis stanowiska

Chcesz pracować tylko w weekendy, a zarabiać jak za pełen etat? Masz możliwość spędzić następne kilkanaście weekendów na wyjeździe? Koniecznie przyjrzyj się naszej ofercie i aplikuj - mamy ograniczoną liczbę miejsc!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • pracę montażową w zakładzie produkcyjnym pod Włocławkiem
  • pracę od piątku do niedzieli po 12h za 20zł/h brutto
  • zatrudnienie na ok. 3 miesiące
  • gwarantujemy hostel na cały weekend oraz autokar do i z pracy - transport do i z Włocławka także jest zagwarantowany

zadania

  • prace montażowe przy podzespołach elektronicznych

oczekujemy

  • dyspozycyjności w weekendy przez najbliższe 3 miesiące