pracownik montażu, krzeszów

lokalizacja
krzeszów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/50/10/2017/KS - 46952

opis stanowiska

Zostań pracownikiem montażu ! Darmowe dojazdy z Twojej okolicy ! Kamienna Góra, Czarny Bór, Chełmsko Śląskie, Lubawka ! I praca w Twojej okolicy ! Pracuj i nie martw się transportem !

oferujemy

  • praca od zaraz !
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + 2 premie + premia frekwencyjna 190 zł miesięcznie )
  • pracę w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta po okresie próbnym
  • dostępna stołówka na zakładzie z pysznymi posiłkami
  • wypłatę do 10-go każdego miesiąca
  • praca od poniedziałku do piątku na III zmiany
  • najlepszą opiekę specjalistów Randstad
  • i wiele wiele innych ...

zadania

  • montaż podzespołów
  • kontrola jakości produktu
  • zapewnienie ciągłości produkcji

oczekujemy

  • zdolności manualne
  • dokładność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA Kamienna Góra” z Twoim imieniem pod numer telefonu 609744255 lub 667500062, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.