pracownik montażu, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/89/10/2018/MJ - 54273

opis stanowiska

Szukasz pracy w której panuje świetna atmosfera? Pracy, która daje satysfakcję finansową? Pracy, w której naprawdę masz szanse się rozwijać? Poznaj specyfikę firmy, wejdź na produkcję i zdecyduj czy chcesz być częścią zespołu.Czekamy na Ciebie w firmie ASCO Numatics na ul. Kurczaki 132 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00. Ze względów organizacyjnych konieczne jest zgłoszenie- wysłanie aplikacji, telefonicznie pod numer telefonu 725 305 705 lub sms o treści "praca ASCO"-oddzwonimy!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (opłacane składki, płatny urlop)
  • pracę na dwie zmiany ( 5:30-13:30, 13:30-21:30)
  • pracę siedzącą
  • jasna ścieżka rozwoju
  • pakiet benefitów
  • współpracę z jedną z największych Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce
  • miłą atmosferę w pracy
  • opiekę konsultanta

zadania

  • montaż drobnych elementów do elektrozaworów
  • podmontaż komponentów używanych podczas produkcji
  • kontrola jakości
  • pakowanie

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • podstawowej umiejętności obsługi MS Office
  • zdolności manualnych
  • nastawienia na ciągły rozwój (szkolenia wewnętrzne)
  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Jak się do nas zgłosić:

  • zaaplikuj
  • napisz sms o treści „PRACA ASCO” na nr 725-305-705 - a oddzwonimy!