pracownik montażu, żarów

lokalizacja
żarów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
40
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna tekiela+48 607148484
numer referencyjny
/36/06/2020/KS - 64933

opis stanowiska

Nowe miejsca pracy! Zostań pracownikiem produkcji w jednym z zakładów na terenie Żarowa! Zawieziemy Cię do pracy transportem pracowniczym z Żarowa, Świdnicy, Strzegomia i okolic!

oferujemy

  • początkowo zatrudnienie przez Randstad na umowę o pracę na czas określony
  • transport dla pracowników
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie
  •  wynagrodzenie zawsze na czas
  • przyjazne środowisko pracy i przede wszystkim dobra atmosfera
  • pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)

zadania

  • obsługa maszyn
  • proste czynności montażowe
  • nadzorowanie przebiegu procesu produkcji na powierzonej maszynie
  • kontrola wyrobów oraz całego procesu produkcyjnego

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie pracy przy produkcji
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA Żarów” z Twoim imieniem pod numer telefonu 506 463 228, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.