pracownik obsługi lotniska, stuttgart

lokalizacja
stuttgart, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

maja rudzka+48 501324456
numer referencyjny
/492/03/2018/MS - 50531

opis stanowiska

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci szlifować język? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Niemiec!

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę za granicą za pośrednictwem największej agencji pracy w Niemczech: Randstad Niemcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • wsparcie w relokacji i w formalnościach na miejscu
  • możliwość wyjazdu w większej grupie i pracy wśród swoich
  • możliwość nawiązania stałej współpracy bezpośrednio w firmie niemieckiej

zadania

  • obsługa bagażu pasażerów lotu
  • Przenoszenie bagażu do właściwych obszarów
  • kontrola prawidłowego kursu bagaży
  • załadunek i rozladunek samolotów
  • czyszczenie samolotów

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • chęci do wyjazdu zagranicę na min. kilka miesięcy
  • gotowości do pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez formularz.