pracownik obsługi lotniska, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

maja szelowska+48 607305203
numer referencyjny
/393/07/2019/MS - 59593

opis stanowiska

Chcesz rozwinąć swoje skrzydła i podjąć stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak okresu próbnego, pierwsza umowa na 33 miesiące
  • system premiowy
  • możliwość awansu i rozwoju w obrębie firmy
  • dogodny dojazd (kolejką bądź autobusem)
  • opieka medyczna od pierwszych dni pracy
  • bony żywieniowe oraz zniżki na bilety LOT po 6 miesiącach pracy

zadania

  • obsługa zadań wykonywanych przez odlotem samolotu, jak i po jego przylocie
  • wykonywanie powierzonych zadań według standardów
  • możliwość zdobycia uprawnień na sprzęt poruszający się po płycie lotniska

oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • otwartość do pracy w trybie ciągłym (noce, weekendy, święta)
  • niekaralności
  • prawa jazdy kat. B