pracownik obsługi maszyn produkcyjnych, góra kalwaria

lokalizacja
góra kalwaria, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

julita boratyńska+48 603307100
numer referencyjny
/591/02/2019/JB - 57036

opis stanowiska

Chcesz pracować w firmie, która zapewni Ci stabilność zatrudnienia, bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz komplet szkoleń? Niezależnie od tego czy masz już za sobą pierwsze doświadczenia w pracy na produkcji, czy też jesteś na początku drogi zawodowej, wyślij nam swoje CV. Firma należąca do liderów rozwiązań prepress w dziedzinie opakowań giętkich w segmencie dóbr konsumpcyjnych poszukuje Pracownika Produkcyjnego.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podczas okresu próbnego 3 000 pln brutto, po okresie próbnym 3 500 pln brutto)
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • świadczenia z Funduszu Socjalnego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • pakiet szkoleń z obsługi maszyn produkcyjnych (m.in. suwnicy)
  • lokalizacja pracy: Góra Kalwaria

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (linia galwaniczna, maszyna polerująca, frezarka, maszyna grawerująca)
  • praca w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

oczekujemy

  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym