pracownik obsługi naziemnej lotniska (rampa), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

artur rzondtkowski+48 697 872 265
numer referencyjny
/225/12/2017/MS - 48568

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy w oparciu o umowę o pracę w wiodącej na rynku Spółce zajmującą się obsługą naziemną samolotów? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne stawki wynagrodzenia na rynku
  • premie kwartalne i miesięczne
  • bony żywieniowe, dodatek komunikacyjny
  • możliwość awansu i rozwoju w obrębie firmy
  • dogodną lokalizację miejsca pracy- lotnisko Chopina w Warszawie
  • dogodny dojazd do pracy, SKM lub KM bez korków!
  • opieka medyczna Lux Med - od początku pracy
  • zniżki na bilety LOT po 6 miesiącach pracy
  • dofinansowanie na wczasy

zadania

  • obsługa naziemna samolotów
  • bezpieczny załadunek i rozładunek bagażu, poczty, frachtu
  • obsługa specjalistycznego sprzętu lotniskowego
  • wykonywanie pracy według standardów lotniczych

oczekujemy

  • Nie karalności (weryfikowane podczas procesu rekrutacyjnego)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Motywacji od pracy
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej (również zmiany nocne, świąteczne)
  • Prawo jazdy kat B