pracownik ochrony, piaseczno

lokalizacja
piaseczno, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Egzekwowanie prawa, Ochrona
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominik rzepliński+48 +693470230
numer referencyjny
/270/10/2020/DR - 66092

opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracownika ochrony, do jednego ze sklepów międzynarodowej marki budowlanej na terenie Piaseczna. Jeśli lubisz pilnować porządku oraz pracować z ludźmi to nie zwlekaj, tylko prześlij swoje CV!

Mile widziane także osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta (praca stała),
  • indywidualnie ustalany grafik pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe + premię uznaniową,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • bogaty pakiet socjalny:
  • bezpłatna opieka medyczna Lux Med,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (do 100 zł msc, ),
  • dofinansowanie do leków/sanatoriów,
  • dofinansowanie do czesnego (przedszkolne/żłobkowe dla dzieci),
  • ubezpieczenie grupowe.

zadania

  • ochrona obiektów handlowych (market budowlany),
  • obchody wzdłuż linii kas,
  • kierowanie klientów do kas.

oczekujemy

  • dostępności do pracy w różnych systemach godzinowych,
  • zdolności do pracy fizycznej, praca stojąca,
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane będą także osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.