pracownik ochrony, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Egzekwowanie prawa, Ochrona
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominik rzepliński+48 +693470230
numer referencyjny
/123/09/2020/DR - 65419

opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracownika ochrony do obiektu zlokalizowanego na Ursynowie.

Mile widziane także osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta (praca stała),
  • indywidualnie ustalany grafik pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe + premię uznaniową,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • bogaty pakiet socjalny:
  • bezpłatna opieka medyczna Lux Med,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (do 100 zł msc.), leków/sanatoriów, czesnego (przedszkolne/żłobkowe dla dzieci),
  • ubezpieczenie grupowe.

zadania

  • obchody wewnątrz i na zewnątrz budynku,
  • obsługa komputera oraz kamer monitoringu.

oczekujemy

  • dostępności do pracy w systemie 12/24 lub 24/48,
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane będą także osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.