pracownik pomoc. produkcji, banino

lokalizacja
banino, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata węgłowska+48 606545939
numer referencyjny
/402/09/2020/MW - 65671

opis stanowiska

Chcesz dorobić i szukasz pracy dorywczej?

A może chcesz zdobyć doświadczenie w pracy produkcyjnej?

W takim razie mamy coś dla ciebie!

oferujemy

  • możliwość pracy kilka dni w tygodniu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę 3-zmianową
  • stałe wynagrodzenie godzinowe + dodatki i premię po każdym miesiącu pracy
  • bezpłatny transport z: Sierakowic, Somonina, Kartuz, Żukowa, Kiełpina, przodkowa, Miechucina, Mirachowa, Kościerzyny, Gdańska i z miejscowości po drodze
  • możliwość zakupu produktów firmowych w cenach do 70% niższych niż w sklepach
  • prezenty na święta i z innych okazji (lody, kosmetyki)
  • dodatkowe benefity, m.in. zniżki na zakupy, do restauracji, kina; karta sportowa i prywatna opieka medyczna

zadania

  • pakowanie lodów do kartonów (praca przy taśmie)
  • podawanie materiałów i opakowań na linie produkcyjne
  • podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych (nie wymagamy doświadczenia)
  • prace porządkowe i organizacyjne na halach produkcyjnych

oczekujemy

  • dyspozycyjności 3-4 dni w tygodniu (również w weekendy), do pracy 3-zmianowej
  • dyspozycyjności od listopada - do tego czasu załatwimy wszystkie formalności :)
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych nie starszych niż 2 lata lub możliwości wyrobienia (zwracamy koszty badań)
  • ukończonych 18 lat