pracownik pomocniczy produkcji - praca dorywcza [prowadzimy rekrutacje telefoniczne], banino

lokalizacja
banino, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

martyna stonawska+48 725233089
numer referencyjny
/160/05/2020/MS - 63681

opis stanowiska

Prosta praca, wynagrodzenie na czas, przyjazna atmosfera :)

Produkujemy lody, ale z nami nie zmarzniesz!

Miejsce pracy: Banino k. Gdańska

Zapewniamy bezpłatny dojazd z: Kościerzyny, Sierakowic, Linii, Mirachowa, Kartuz, Żukowa, Gdańska i z miejscowości po drodze!

Zaaplikuj lub wyślij sms o treści "dorywcza" na numer 725 233 089 - na pewno do Ciebie zadzwonimy!

oferujemy

  • pracę w temperaturze pokojowej - produkujemy lody, ale nie pracujesz w zimnie!
  • wynagrodzenie podstawowe godzinowe
  • stałe dodatki do pensji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z płatnym urlopem i zwolnieniem lekarskim!)
  • pracę dorywczą
  • zakupy w sklepiku zakładowym - firmowe produkty (chemia, kosmetyki, produkty spożywcze) nawet do 70% tańsze niż w sklepach!
  • prezenty na święta i z innych okazji
  • dodatkowe benefity, m.in. zniżki na zakupy, do restauracji, kina; karta sportowa i prywatna opieka medyczna

zadania

  • pakowanie lodów do kartonów (praca przy taśmie)
  • podawanie materiałów i opakowań na linie produkcyjne
  • podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych (wszystkiego Cię nauczymy!)
  • prace porządkowe i organizacyjne na halach produkcyjnych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy dorywczej 3-zmianowej, w systemie 4-brygadowym
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych - badania nie mogą być starsze niż 2,5 roku

Zastanawiasz się? Szkoda czasu - lepiej zaaplikuj od razu, a my zadzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach :)