pracownik pomocniczy produkcji, banino

lokalizacja
banino, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

małgorzata węgłowska+48 607405803
numer referencyjny
/305/09/2018/MW - 54005

opis stanowiska

Chcesz brać udział w produkcji najbardziej znanych lodów? Zgłoś się do nas!

Oferujemy DARMOWY dojazd do pracy i z powrotem oraz pracę w temperaturze pokojowej - produkujemy lody, ale u nas nie zmarzniesz!

Wyślij sms o treści "PRACA" na numer 607 405 803 - oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop i zwolnienia lekarskie)
  • bezpłatny dojazd z kierunków: Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy, Sierakowice, Linia, Somonino
  • wynagrodzenie podstawowe + stałe dodatki do pensji
  • dodatkową premię po każdym miesiącu pracy
  • zakupy w sklepiku zakładowym - firmowe produkty (chemia, kosmetyki, produkty spożywcze) w bardzo niskich cenach!
  • dodatkowe benefity, m.in. zniżki na zakupy, do restauracji, kina; karta sportowa i prywatna opieka medyczna

zadania

  • pakowanie lodów do kartonów
  • prace porządkowe i inne proste prace produkcyjne

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

oczekujemy

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwość wyrobienia (zwracamy koszty badań)
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej