pracownik pomocniczy transportu, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
20.00 - 22.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena swaczyna+48 691360138
numer referencyjny
/89/08/2020/EK - 66097

opis stanowiska

Zgarnij moc benefitów WELCOME PACK!

Jeśli zaczniesz pracę od zaraz! Czeka na Ciebie!

+ 500 zł

+ 800 zł

Posiadasz prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT i chciałbyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie? Aplikuj już dziś i dołącz do grona naszych pracowników i korzystaj z mocy benefitów.

Miejsce pracy - Łódź

oferujemy

·        stawkę 20/21/22 zł brutto/h

·  do każdej godziny przepracowanej + 2 zł br/h

·        pracę na 3 zmiany (6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00)

·        umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki)

·        premie do 250 zł brutto/mc

·        płatne nadgodziny - 50% więcej oraz dni wolne - 100% więcej

·        benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru, itp.)

·        darmowy dojazd do pracy z Łodzi( Teofilów, Radogoszcz, Centrum) i okolic (kierunki: Zduńska Wola, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Koluszki, Brzeziny, Łęczyca itp.)

·        możliwość przejścia bezpośrednio na firmę

·        miłą atmosferę

·        opiekę konsultanta Randstad

zadania

  • dostarczanie części do linii montażowych
  • prace magazynowe - przepakowywanie i przygotowywanie części w oparciu o plany produkcyjne
  • wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynach
  • podmontaże

oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B - konieczność
  • mile widziane uprawnienia UDT 2WJO lub 1WJO
  • dokładności i sumienności