pracownik pomocniczy w drogerii, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
/433/11/2018/AC - 55272

opis stanowiska

Interesujesz się światem urody, zdrowia, interesują Cię nowinki kosmetyczne? Lubisz pracę z klientem, masz dużo energii, i chciałbyś/chciałabyś sobie podreperować portfel po świątecznych wydatkach ? Jeżeli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę na cały grudzień lub na dłuższy okres
  • umowę zlecenie
  • stawkę 18 zł brutto/h
  • wybór lokalizacji: C.H. Matarnia, C.H. Galeria Bałtycka, C.H. Alfa Centrum
  • możliwość rozwoju i poznania dużo interesujących ludzi
  • możliwość wzięcia udziału w innych naszych zleceniach

zadania

  • dotowarowywanie półek produktami
  • wykonywanie bieżących zadań w lokalu
  • metkowanie towaru
  • dbanie o ekspozycje towaru

oczekujemy

  • aktualnej książeczki sanepidowskiej
  • dyspozycyjności na cały lub część etatu w grudniu
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • chęci nauki oraz otwartość na nowe wyzwania

Jesteś zainteresowany/a lub masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 785 620 039