pracownik pomocniczy w perfumerii, lubin

lokalizacja
lubin, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center

kontakt w randstad

aneta pawlik-jackiewicz+48 665 304 204
numer referencyjny
/546/10/2018/AP - 54704

opis stanowiska

Hej, chcesz pracować w miejscu pełnym zapachów, a do tego świat makijażu nie jest Ci obcy? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe  i nauczyć się czegoś zupełnie nowego? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy osoby do pomocy w bieżących zadaniach lokalu w perfumerii SEPHORA na terenie C.H Cuprum Arena.

oferujemy

  • pracę w renomowanej perfumerii na terenie Cuprum Arena
  • umowę zlecenie
  • 15 zł brutto na godzinę
  • elastyczny grafik
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą.

zadania

  • obsługa klienta
  • tworzenie ekspozycji na półkach i witrynach
  • pomoc w układaniu towaru
  • pomoc w bieżących zadaniach zespołu

oczekujemy

  • uśmiechu, optymizmu i otwartości w nawiązywaniu relacji
  • zaangażowania i chęci do uczenia się nowych rzeczy
  • motywacji do pracy

Jeśli czytając to ogłoszenie masz wrażenie, że to Ciebie szukamy - prześlij nam swoje CV lub zadzwoń na numer 665 304 204!