pracownik produkcji, 2 zmiany, dell, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna michajłowska+48 669309501
numer referencyjny
/160/10/2017/AM - 47311

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że wypełnisz formularz – jesteśmy tuż obok! :)

Randstad Polska - agencja zatrudnienia, poszukuje chętnych osób na stanowiska: pracownik produkcji/pracownik magazynu (lokalizacja: Łódź/Olechów).

Jeżeli chcesz natychmiast podjąć pracę, zgłoś się do Nas!

oferujemy

  • benefity w postaci kart sportowych i prywatnej opieki medycznej w atrakcyjnej cenie,
  • smaczne i tanie obiady,
  • sympatycznych i pomocnych koordynatorów,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • parking dla pracowników,
  • bankomat na terenie zakładu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

zadania

  • montaż podzespołów,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • pakowanie gotowych produktów do wysyłki.

oczekujemy

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14/14-22).