pracownik produkcji bez doświadczenia, bieruń

lokalizacja
bieruń, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika stadler+48 ​697970457
numer referencyjny
/474/07/2020/MS - 64758

opis stanowiska

Dla naszego Klienta z Bierunia, poszukujemy osób do pracy w branży spożywczej. Oferujemy transport pracowniczy z różnych lokalizacji oraz cotygodniowy atrakcyjny bonus:)

Nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu - Czekamy na Ciebie!

oferujemy

  • wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową oraz system premiowy
  • możliwość korzystania z transportu pracowniczego(min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • cotygodniowy bonus w postaci produktów producenta: serki, jogurty, produkty mleczne
  • umowę o pracę tymczasową z płatnym urlopem
  • bogaty pakiet benefitów Randstad - prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy OK system, zniżki na zakupy, ubezpieczenie grupowe
  • pakiet szkoleń oraz niezbędne narzędzia do pracy

zadania

  • kapslowanie
  • kontrola jakości
  • układanie wyrobu na palety
  • przygotowywanie produktu pod akcje marketingowe

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
  • zdolności manualnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy
  • motywacji i chęci do pracy na dłuższy okres czasu
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego