pracownik produkcji- darmowy transport, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,500 - 2,700 PLN / M-C

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

paulina bartkiewicz+48 609306808
numer referencyjny
/295/03/2018/PBszymonbarbara no - 50332
klient
Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Jesteś energiczny/a i masz chęci do pracy?

Dla naszego klienta szukamy właśnie takich pracowników!

Praca przy produkcji tonerów do drukarek laserowych w cichej, czystej hali.

oferujemy

  •      stałe wynagrodzenie w wysokości 2 500 brutto oraz premię do 400 zł brutto
  •       umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy- składki Zus, płatne urlopy
  •       pracę przy linii produkcyjnej, w cichej, czystej hali
  •       darmowy transport z Lubska, Przewozu, Witoszyna, Szprotawy, Żagania i Wymiarek
  •       pakiet dodatków Randstad Plus - opieka medyczna oraz karta sportowa
  •       pracę w zgranym zespole

zadania

  •    składanie, montaż, napełnianie i pakowanie tonerów do drukarek laserowych

oczekujemy

  •    zaangażowania i gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  •    skrupulatności i przestrzegania zasad

Wyślij swoje cv lub zadzwoń na numer 609 306 808 lub wyślij SMS o treści PRACA oddzwonimy do Ciebie.