pracownik produkcji i magazynu, konstantynów łódzki

lokalizacja
konstantynów łódzki, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

weronika+48 693744344
numer referencyjny
/577/02/2021/WG - 68443

opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózki widłowe UDT i chociaż niewielkie doświadczenie w pracy na produkcji? Szukasz stałej pracy, gdzie będziesz poszerzać swoje doświadczenie w tym zakresie?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy na stanowisku pracownika produkcyjno-magazynowego!

Miejsce pracy: Nowy Józefów

oferujemy

  • pracę w cenionej międzynarodowej firmie
  • pracę na Nowym Józefowie, bardzo dobry dojazd z Łodzi (Retkinia) - G1/G2/tramwaj.
  • praca w systemie dwuzmianowym: 6-14 14-22
  • wynagrodzenie 3500 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, po okresie wdrożeniowym zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • świetna atmosfera, personalne podejście do każdego pracownika. zgrany zespół pracowników
  • różnego rodzaju benefity

zadania

  • prace magazynowe: załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja zamówień
  • wsparcie działu produkcji/prace produkcyjne

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym
  • motywacji do prostych prac produkcyjnych