pracownik produkcji - kontroler jakości, bielsko-biała

opublikowane
kontakt
joanna pluta - 605130466, randstad poland
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/250/10/2017/JP - 47153
kontakt

opis stanowiska

Mamy dla Ciebie pracę!

Prosta produkcja, przyjazna atmosfera, stabilne zatrudnienie.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, ul. Komorowicka - bardzo dobry dojazd z okolicznych miejscowości!

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze (2150,00 zł brutto/m-c) wraz z premią za obecność (350,00 zł brutto/m-c)
  • dwie premie półroczne, premię świąteczną i wakacyjną
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę:
  • I umowa na okres 3 miesięcy
  • II umowa - 6 miesięcy
  • kolejna - bezpośrednio u Pracodawcy
  • możliwość zatrudnienia stałego już po okresie 4 miesięcy!
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • zapewniamy opiekę naszego konsultanta
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

zadania

  • proste manualne prace produkcyjne
  • wstępna kontrola jakości

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym

Oferta pracy tymczasowej

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.