pracownik produkcji kosmetyków, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/6/07/2019/MS - 59283

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci wynagrodzenie na czas! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji kosmetyków i opakowań.

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści KOSMETYKI na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zawsze na czas na Twoim koncie,
  • płatny urlop, opłacone wszystkie składki ZUS,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych,
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe,
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym.

zadania

  • składanie opakowań, zakręcanie butelek, naklejanie etykiet,
  • rozlewanie masy kosmetycznej,
  • dbałość o ciągłość produkcji.

oczekujemy

  • książeczki SANEPID,
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej
  • pracowitości i punktualności