pracownik produkcji - lekka praca przy montażu rolet okiennych, śrem

lokalizacja
śrem, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

karolina łakomiak 663-500+48 907
numer referencyjny
/89/10/2017/KŁ - 47732

opis stanowiska

Poszukujesz stałej pracy ? Zależy Ci na podjęciu pracy od zaraz? Nie czekaj, aplikuj już dziś na stanowisko pracownika produkcji w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Śremie. Nie posiadasz doświadczenia? nie przejmuj się - wszystkiego Cię nauczymy.

oferujemy

• współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową (składki ZUS, płatny urlop, L4),

• wolne weekendy,

• praca w systemie zmianowym ( 6-14, 14-22, 22-6),

• system szkoleń przygotowujących do pracy,

• opieka konsultanta

• możliwość korzystania z platformy benefitowej

zadania

• lekkie prace produkcyjne,

• podstawowa kontrola jakości produktów,

• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

• przestrzeganie zasad BHP,

oczekujemy

• dyspozycyjności do pracy zmianowej,

• umiejętności pracy w zespole,

Jeżeli to praca dla Ciebie, zadzwoń lub wyślij SMS " praca Śrem "tel 663-500-907 oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47). Oferta pracy tymczasowej.