pracownik produkcji - lekka praca z darmowym dojazdem, stryków

lokalizacja
stryków, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja benewenturska+48 603207003
numer referencyjny
/108/10/2017/PB - 47007

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe oraz rozwijać swoje kompetencje? Zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych warunkach pracy? Dobrze trafiłeś - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Miejsce pracy: Stryków

Nasza oferta:

- siedząco-stojąca praca (również dla Pań!!!)

- atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące premię miesięczną

- możliwość pracy w nadgodzinach (50% dodatku w ciągu dnia, 100% w dni wolne)

- poleć naszą ofertę i odbierz 300 zł za każdą osobę

- dofinansowanie do posiłków - kantyna czynna 24h

- karty sportowe i pakiety medyczne w preferencyjnych cenach

Nasze oczekiwania:

- zdolności manualne

- dobry wzrok bądź dobre widzenie w okularach korekcyjnych

- gotowość do pracy od zaraz w systemie 3-zmianowym: 6 -14 -22

- podstawowa obsługa komputera mile widziana

Darmowy transport z okolicznych miejscowości - Łęczyca, Łódź (wszystkie dzielnice), Zgierz, Ozorków, Bratoszewice, Łowicz, Głowno ,Koluszki, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki

Zainteresowana/y??? Dzwoń lub pisz 603 207 005

Wyślij SMS o treści "PRACA" a oddzwonimy