pracownik produkcji mebli łazienkowych/operator maszyn, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
47557

opis stanowiska

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Aplikuj do nas już dziś ! Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy.

Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownik produkcji mebli łazienkowych/Operator maszyn

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz!
  • terminowe wynagrodzenia + premia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta

zadania

  • Przestrzeganie procesów technologicznych
  • Wykonywanie operacji produkcyjnych według ustalonych norm
  • Praca przy obsłudze maszyn do produkcji mebli łazienkowych , wyrobów akrylowych i metalowych

oczekujemy

  • podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dokładności i systematyczności

Zainteresowany osoby proszę o aplikowanie przez formularz.