pracownik produkcji, montaż komputerów, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna michajłowska+48 669309501
numer referencyjny
/160/10/2017/AM - 47632

opis stanowiska

Szukasz pracy w obszarze produkcji i montażu? Interesujesz się elektroniką? Nie chcesz pracować w nocy? Nie czekaj! Zgłoś się do Nas! Poszukujemy pracowników produkcji!

Miejsce pracy – Łódź/Olechów

oferujemy

  • benefity w postaci kart sportowych OK SYSTEM w cenie od 40 zł, prywatną opiekę medyczną za niewielką cenę oraz inne,
  • stawkę godzinową - 15,50 brutto + nadgodziny płatne 100% stawki (31 zł brutto/godzina),
  • darmowy transport w postaci taksówek po nadgodzinach w porze nocnej,
  • opiekę koordynatora na terenie zakładu,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • smaczne i tanie obiady (4 zł - dwudaniowy obiad),
  • muzykę na klimatyzowanej hali produkcyjnej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.

zadania

  • prace montażowe,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • przygotowanie produktów do wysyłki.

oczekujemy

  • umiejętności obsługi komputera (poziom podstawowy),
  • zdolności manualnych

Zainteresowany/a? Zadzwoń - 669 309 501 lub wyślij zgłoszenie, a my na pewno do Ciebie oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47.