pracownik produkcji - obsługa maszyn drukujących, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
51180

opis stanowiska

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe/pierwsze doświadczenie ? Zgłoś się do nas już dziś! Mamy dla Ciebie idealną ofertę !

Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik produkcji - przy obsłudze maszyn drukujących

oferujemy

  • krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy - szybka rekrutacja dla zdecydowanych osób!
  • umowa o pracę tymczasową (umowa w pełni oskładkowana!)
  • możliwość przyuczenia i zdobycia doświadczenia
  • gwarancja wypłaty na czas

zadania

  • obsługa maszyn przy produkcji gazet, ulotek
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych robót
  • dbanie o ład i porządek stanowiska pracy
  • przestrzeganie zasad i procedur

oczekujemy

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność
  • chęci do pracy 3 zmianowej , 4 brygadówka
  • odpowiedzialność

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz.