pracownik produkcji - operator maszyn powlekających i tnących, solec kujawski

lokalizacja
solec kujawski, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
14
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 501330895
numer referencyjny
/156/12/2020/MG - 67040

opis stanowiska

Pracownik produkcji / operator maszyn do zakładu w Solcu Kujawskim poszukiwany! U nas znajdziesz stałą pracę oraz dobre zarobki.

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie
  • atrakcyjne warunki płacowe, zależne od doświadczenia od 3600 do 5500 zł brutto!
  • możliwość rozwoju, pakiet szkoleń
  • szeroki pakiet benefitów: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, możliwość skorzystania z pożyczek zakładowych

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych:

- praca przy maszynie powlekającej (nawijaku lub odwijaku, polegająca na i ściąganiu rolek rolek, przygotowywanie łączeń na rolkach, przygotowywaniu gilz, a także wsparciu w przezbrojeniach miedzy procesami) lub

- praca przy maszynie tnącej - praca precyzyjna związana z częstym przezbrajaniem maszyny

  • dbałość o ciągłość produkcji (kontrola prawidłowości pracy maszyny, zgłaszanie usterek)
  • dbałość o stanowisko pracy

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic bądź wózków widłowych
  • gotowość do dojazdów do Solca Kujawskiego