pracownik produkcji - operator procesu polerowania, łódź

kontakt w randstad
małgorzata jach - 725 305 705, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
łódź, łódzkie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/587/07/2018/MJ - 53211

opis stanowiska

Poszukujesz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie u światowego lidera produkcji z branży automotive?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Randstad Polska - agencja zatrudnienia, poszukuje chętnych osób na stanowisko: pracownik produkcji (lokalizacja: Łódź – ul. Graniczna).

oferujemy

  •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  •  możliwość zatrudnienia na stałe już po 3 m-cach pracy,
  •   atrakcyjne wynagrodzenie (14,50 zł bruto/h + premię jakościową do 400 PLN brutto oraz dodatek za pracę w nocy),
  • bogaty pakiet benefitowy (pakiet OK System).

zadania

  • polerowanie komponentów aluminiowych,
  • przygotowanie detali do dalszego procesu,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

oczekujemy

  • chęci i motywacji,
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • aplikuj na to ogłoszenie,
  • wyślij sms o treści "praca polernia" -oddzwonimy
  • zadzwoń na numer 725 305 705.