pracownik produkcji - operator, jankowice

lokalizacja
jankowice, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta kościelska+48 697 660 052
numer referencyjny
/464/08/2019/MD - 60245

opis stanowiska

Interesuje Cię umowa o pracę?

Chciałbyś/-ałabyś rozwijać się zawodowo, a przy tym korzystać z życia?

Pakiet socjalny, wczasy pod gruszą, deputaty ze słodyczami pozwolą Ci na to!

Wynagrodzenie 4200 - 4800 zł brutto, wolne weekendy oraz umowa bezpośrednio z firmą!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę (bezpośrednio u klienta)
  • wynagrodzenie 4200-4800 zł brutto + atrakcyjny pakiet premiowy
  • comiesięczny deputat słodyczy, opiekę medyczną, kartę sportową oraz wakacje pod gruszą
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • samodzielne stanowisko

zadania

  • prace produkcyjne realizowane według standardów
  • prace związane z mieszaniem komponentów
  • kontrola procesów produkcyjnych

oczekujemy

  • znajomości PODSTAW obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prac produkcyjnych
  • mile widziane uprawnienia na wózki - jednak NIE JEST to wymóg konieczny