pracownik produkcji - operator/ka maszyn, jankowice

lokalizacja
jankowice, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
70
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/59/10/2017/PR - 48225

opis stanowiska

Szukasz pracy w zakładzie produkcyjnym, który dba o swoich pracowników?

Chcesz pracować przy obsłudze maszyn w znanej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży?

Ważne jest dla Ciebie zarówno dobre wynagrodzenie jak i atmosfera w miejscu pracy?

oferujemy

  •        stabilne zatrudnienie
  •         umowę o pracę tymczasową  na pełen etat  ( ZUS, płatny urlop)
  •         atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (podstawa + premia 10%, 40% dodatku do pracy w nocy!),
  •         BEZPŁATNY dojazd z Poznania, Kościana oraz okolic,
  •         bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karnet sportowy!),
  •         dofinansowanie do stołówki pracowniczej,
  •         pracę w zespole zgranych, wspierających się wzajemnie osób!

zadania

  •         obsługa maszyn (załączanie, wyłączanie, nadzór nad pracą maszyny),
  •         uzupełnianie materiałów,
  •         kontrola jakości wyrobu.

oczekujemy

  •        gotowości do pracy na trzy zmiany

Miejsce pracy Jankowice / Tarnowo Podgórne

Jesteś zainteresowany? Wyślij smsa o treści „praca” lub zadzwoń pod numer 607 302 407 a oddzwonimy jeszcze dziś!

Oferta pracy tymczasowej.