pracownik produkcji - pakowacz, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
17.00 - 22.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/253/05/2019/IP - 58440

opis stanowiska

Właśnie skończyłeś szkołę i masz już dość utrzymywania się za pieniądze rodziców?

Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy?

Dla firmy produkującej opakowania plastikowe poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ/KA

Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na samodzielny start.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, odprowadzane składki ZUS)
  • wynagrodzenie godzinowe plus premie do 780 zł brutto miesięcznie
  • dwie przerwy po 15 minut wliczone w godziny pracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie - więcej informacji na stronie: https://www.randstad.pl/oferty-pracy/benefity-dla-pracownikow/
  • opiekę Konsultanta Randstad

zadania

  • praca przy produkcji opakowań
  • pakowanie wyrobu gotowego
  • kontrola wytworzonego produktu
  • sprzątanie swojego stanowiska pracy

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • motywacji i chęci podjęcia zatrudnienia
  • badań sanitarno-epidemiologicznych bądź chęci ich wyrobienia
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

CZEKAMY NA CIEBIE!