pracownik produkcji - pakowacz, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/150/07/2019/MS - 59406

opis stanowiska

Chciałbyś pracować w firmie, gdzie atmosfera w pracy jest najważniejsza? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWANIE OPAKOWAŃ

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści OPAKOWANIA na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zawsze na czas na Twoim koncie,
  • płatny urlop, opłacone wszystkie składki ZUS,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych,
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe,
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym.

zadania

  • pakowanie opakowań spożywczych,
  • układanie opakowań na paletę i streczowanie,
  • zaczepianie uchwytów do opakowań

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany, od poniedziałku do niedzieli
  • książeczki sanepid
  • punktualności i pracowitości
  • motywacji do pracy.