pracownik produkcji – pełen etat, rozwój i możliwości!, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/71/11/2017/MR - 53254

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia na terenie Poznania? Chcesz dorobić lub zdobyć doświadczenie? Pragniesz poszerzyć swoje kwalifikacje ? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Gwarantujemy świetną atmosferę i możliwość rozwoju w renomowanej firmie. Finansujemy kursy uprawnień na wózki widłowe, wciągniki i żurawie. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku! Dołącz do naszego zespołu już dziś i pracuj jako pracownik przy produkcji drażetkowanych gum do żucia i pastylek miętowych!

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie frekwencyjne wzrastające wraz ze stażem pracy - umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • szereg benefitów (deputat gum do żucia itp.)
  • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, domowe obiady tylko za 6 złotych, piłkarzyki, telewizja
  • opieka wykwalifikowanego konsultanta od poniedziałku do piątku,
  • miejsce dla pojazdów na strzeżonym, bezpłatnym parkingu obok miejsca pracy,
  • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze w firmie o silnych, pro-pracowniczych wartościach,
  • cykliczne imprezy pracownicze,
  • szkolenia okresowe w nieszablonowych warunkach, w atrakcyjnych miejscach Poznania,
  • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta i dalszy rozwój w strukturach firmy,
  • Randstad Plus (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów).

zadania

  • praca przy maszynach produkujących/pakujących,
  • uzupełnianie produktu w maszynach,
  • rozładunek ręczny i ręczne pakowanie produktu,
  • proste prace pomocnicze.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia – my pokrywamy koszty,
  • sumienności,
  • motywacji i chęci do pracy.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 501 324 965 - ODDZWONIMY i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :-)

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij zgłoszenie przez formularz.