pracownik produkcji poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

paulina kłosowska+48 605 144 116
numer referencyjny
/473/10/2018/PK - 54633

opis stanowiska

Szukasz pracy na stałe? Idealnie trafiłeś, mamy dla Ciebie pracę taką jak potrzebujesz!

Aplikuj już dziś lub przyjdź do Unilever na ul. Bałtycką 43 w Poznaniu na spotkanie w każdy poniedziałek o godzinie 10.00, środę o godzinie 11.00 lub piątek o godzinie 9.00 i dowiedz się szczegółów.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny ZUS i urlop wypoczynkowy)
  • pracę w systemie 4 Brygadowym lub 3 zmianowym
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wysokie zarobki do 3800 zł brutto/miesięcznie
  • Pakiet Benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową OK System )
  • możliwość korzystania ze sklepiku pracowniczego z rabatami ponad 50% ceny rynkowej na produkty takich marek jak Lipton, Hellmans, Amino, Dove, Cif, Carte D'or
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (min 185, 320, 321, 322)
  • dostęp do bezpłatnego parkingu na terenie firmy
  • opieka konsultanta na terenie zakładu pracy

zadania

  • pakowanie wyrobów gotowych
  • układanie na palecie

oczekujemy

  • książeczki sanitarno- epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia

Dołącz do Naszego zespołu już dziś! Aplikuj! lub skontaktuj się z nami wysyłając SMS o treści "praca" na numer tel. 605-144-116.