pracownik produkcji – praca dla studenta!, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

julia kłobukowska+48 605144116
numer referencyjny
/460/04/2018/AS - 54047

opis stanowiska

Chcesz dorobić do studenckiego budżetu? Szukasz dorywczej pracy na produkcji? Idealnie trafiłeś!

oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową
  •  Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy tylko w weekendy lub w wybrane dni tygodnia!
  • Wysokie zarobki do 20,16 zł brutto
  • Dodatkowe benefity ( prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową OK System)
  •  Możliwość korzystania ze sklepiku pracowniczego po cenach producenta (marki takie jak Dove, Rexona, Toni&Guy, Knorr, Carte d'Or i inne)
  • Prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • Łatwy dojazd komunikacją miejską (autobus linii 85, 320, 321, 322)
  •  Dostęp do bezpłatnego parkingu na terenie firmy
  • Miłą atmosferę i wsparcie doświadczonych Konsultantów! J

zadania

  • Praca przy taśmie produkcyjnej
  • Pakowanie wyrobów gotowych
  • Układanie na palecie

oczekujemy

  • Książeczki sanitarno- epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia

Dołącz do Naszego zespołu już dziś! Aplikuj! lub skontaktuj się z nami wysyłając SMS o treści "praca" na numer tel. 605-144-116 .