pracownik produkcji - praca od zaraz, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

natalia matysiak+48 695951352
numer referencyjny
/126/10/2020/NM - 66485

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? A może wręcz przeciwnie - nie masz doświadczenia ale chcesz spróbować swoich sił w nowym zawodzie? Jeśli poszukujesz pracy od zaraz - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do firmy z Kleszczowa poszukujemy osób chętnych do pracy przy produkcji zderzaków samochodowych.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe plus dodatkowe premie - zawsze na czas!
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość skorzystania z karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskarki)
  • kontrola jakościowa
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmian lub IV brygadowym
  • chęci i zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie na produkcji