pracownik produkcji - praca od zaraz, kętrzyn

lokalizacja
kętrzyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aneta mazurowska+48 669805905
numer referencyjny
/129/08/2018/AM - 53162

opis stanowiska

Już dziś aplikuj na stanowisko: Młodszego operatora produkcji.

Wystarczy, że wyślesz do nas swoje zgłoszenie poprzez formularz lub wyślesz SMS-a o treści „PRACA" z dopiskiem miejscowości, w której mieszkasz na numer telefonu 605 -133 -831. Oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy ofertę.

oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową (urlop, płatne L4, ZUS)
  • Wynagrodzenie podstawowe 2 184 zł brutto/miesiąc
  • Dodatek za pracę w porze nocnej w wysokości 108 zł brutto/miesiąc
  • Premię frekwencyjną 150 zł brutto/miesiąc
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Darmowy transport do pracy i z pracy - 7 kierunków
  • Możliwość korzystania ze stołówki – obiady w bardzo atrakcyjnych cenach
  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy, do pizzerii i kawiarni

zadania

  •  Montaż opraw oświetleniowych
  •  Kontrola jakości produktu
  •  Pakowanie produktów do kartonów

oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Podstawowej obsługi komputera
  • Mile widziane zdolności manualne

Nie czekaj, aplikuj już teraz!