pracownik produkcji [rekrutacja prowadzona online], biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

iwona żygadło+48 697700392
numer referencyjny
/2/09/2019/IŻiw - 61693

opis stanowiska

Startujemy z nową rekrutacją, najlepszą lokalną ofertą pracy! 22,50 zł brutto za godzinę! Zaaplikuj już dziś i rozpocznij pracę jako pracownik produkcji w nowoczesnej międzynarodowej firmie. To my zaopiekujemy się Twoimi sprawami i pomożemy Ci znaleźć stabilną pracę! ( Spotkania z Kandydatami prowadzimy wykorzystując narzędzia video oraz telefonicznie)

oferujemy

  • wynagrodzenie minimum 3600 zł brutto + premia do 600 zł brutto
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • bezpłatny dojazd z całego Dolnego Śląska i Opolszczyzny
  • dwudaniowy obiad za 5 zł
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do stołówki
  • nauczymy Cię wszystkiego jeśli tylko chcesz rozwijać się zawodowo

zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa paneli dotykowych
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • podstawowa obsługa komputera
  • dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji