pracownik produkcji rybnej, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena jagielska+48 +48609305209
numer referencyjny
/45/04/2020/MJ - 63396

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy, w firmie która inwestuje w ludzi? Aplikuj na stanowisko pracownik produkcji rybnej do naszego klienta w Koszalinie.

Do pracy poszukujemy również Pań.

Zadzwoń bądź wyślij sms o treści “RYBY” na numer 609 305 209 oddzwonimy i opowiemy ci o szczegółach!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo,  zaproponujemy Ci rekrutację przez telefon lub online :)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i urlop wypoczynkowy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 19,50 do 22 zł/h brutto + premie za obecność w pracy
  • bezpłatny zorganizowany transport pracowniczy na ranną zmianę i zapewniony powrót z popołudniowej m.in ze strony Koszalina i Bobolic
  • bogaty pakiet dodatków pracowniczych:  karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina, możliwość zakupu ryb w atrakcyjnych cenach
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym

zadania

  • praca przy pakowaniu mrożonej ryby w opakowania,
  • filetowanie i ościowanie ryby
  • porcjowanie ryby,
  • wykładanie ryby na taśmę

oczekujemy

  • gotowości do pracy na 2 zmiany 6.00-14.00 i 14.00-22.00
  • książeczki SANEPID
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności i punktualności