pracownik produkcji rybnej, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena jagielska+48 +48609305209
numer referencyjny
/446/09/2020/MJ - 65709

opis stanowiska

Chciałbyś dorobić sobie do domowego budżetu? Idealnie trafiłeś! Mamy idealną ofertę pracy dla Ciebie. Dla naszego klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji rybnej - praca tylko w weekend. Do pracy poszukujemy również Pań.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i urlop wypoczynkowy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 17,50 do 22 zł/h brutto + premie za obecność w pracy,
  • bogaty pakiet dodatków pracowniczych:  karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina, możliwość,
  • zakupu ryb w atrakcyjnych cenach,
  • odzież roboczą od pierwszego dnia pracy

zadania

  • praca na linii produkcyjnej na każdym etapie obróbki,
  • dbałość o surowiec, narzędzia oraz sprzęt,

oczekujemy

  • gotowości do pracy w weekend: sobota i niedziela - 05.00 - 17.00 (12 godz.)
  • książeczki SANEPID lub chęci jej wyrobienia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności i punktualności,