pracownik produkcji - sterowniczy linii produkcyjnej, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena skomra+48 501331880
numer referencyjny
/177/05/2019/MS - 58364

opis stanowiska

Szukasz pracy? Chcesz dobrze zarabiać? Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz Nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownika produkcji / sterowniczego linii produkcyjnej.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2700 zł brutto,
  • umowę o pracę tymczasową (opłacamy wszystkie składki, można ubezpieczyć członków rodziny, płatne urlopy),
  • dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym do 500 zł brutto (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • dodatek za pracę w nocy oraz w godzinach nadliczbowych zgodnie z przepisami,
  • bonusy finansowe i premie po przepracowaniu pół roku,
  • pracę w zgranym zespole, przy zaawansowanych, nowych technologiach,
  • parking firmowy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską i podmiejska,
  • pakiet benefitów Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online!

zadania

  • pakowanie, zabezpieczanie narożników towaru na paletach, foliowanie,
  • obsługa i kontrolowanie poprawności pracy linii produkcyjnej paneli podłogowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • drobne prace porządkowe w obrębie swojego stanowiska pracy.

oczekujemy

  • motywacji i zaangażowania w pracę,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci do zdobywania nowych umiejętności,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku / przy produkcji zautomatyzowanej.

Zaaplikuj już dziś! Prześlij swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą lub wyślij SMS o treści "PRACA STEROWNICZY LINII" na numer 501331880, a oddzwonimy!