pracownik produkcji w, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/355/07/2020/MJ - 64668

opis stanowiska

Praca na produkcji dla osoby z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi.

Aplikuj, poznaj specyfikę firmy i zdecyduj czy chcesz być częścią zespołu. Czekamy na Ciebie!

Sam zadecyduj, w którym systemie chcesz pracować:

  • 3 zmiany
  • 4 brygady
  • tylko zmiana nocna

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS + płatny urlop),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (17 zł brutto na godzinę),
  • dwie premie (frekwencyjną - 200 PLN i wynikową do 10% wynagrodzenia),
  • w przypadku 4 brygad jeszcze dwie dodatkowe premie (450 zł i wynikową do 15% wynagrodzenia),
  • pracę na pełen etat w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym lub pracę tylko w nocy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, tanie bilety do kina).

zadania

  • prace montażowe przy taśmie produkcyjnej,
  • kontrola jakości,
  • pakowanie.

oczekujemy

  • zdolności manualne
  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku,

Jak się do nas zgłosić:

  • zaaplikuj
  • napisz sms o treści „PRODUKCJA” na nr 725-305-705 - a oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47