pracownik produkcji - weekendy, bolesławiec

lokalizacja
bolesławiec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,500 - 3,300 PLN / M-C

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

beata górnik+48 88 555 01 89
numer referencyjny
/233/11/2018/BG - 55079

opis stanowiska

EMPTY JOB DESCRIPTION

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową, po okresie próbnym podpisanie umowy bezpośrednio z Klientem
  • umowa weekendowa na 65%etatu
  • okres próbny wliczany jest do stażu pracy u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2500-3300 brutto/miesiąc z dodatkami
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość nawiązania wieloletniej współpracy
  • dofinansowanie do posiłków, dodatkowa opieka medyczna
  • świadczenia socjalne (po okresie próbnym)

zadania

  • obsługa poszczególnych maszyn produkcyjnych - po przyuczeniu
  • kontrola produkowanych wyrobów
  • prowadzenie zapisów kontroli

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność pracy w grupie, dokładność, rzetelność, skrupulatność
  • duża motywacja do pracy, dyspozycyjność
  • chęć pracy w systemie zmianowym
  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany w pierwszych tygodniach pracy
  • po okresie przyuczenia praca w weekendy po 12 godzin, te same warunki finansowe