pracownik produkcji, widzew, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna michajłowska+48 669309501
numer referencyjny
/160/10/2017/AM - 47299

opis stanowiska

Nie masz doświadczenia na produkcji? Nic nie szkodzi!

Dla naszego klienta - DELL, wiodącego producenta podzespołów elektronicznych, poszukujemy pracowników obszaru produkcji i montażu.

Lokalizacja - Łódź (Olechów)

oferujemy

  • pracę w prężnie działającej firmie międzynarodowej wykorzystującej nowe technologie
  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia
  • opiekę koordynatora na terenie zakładu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • bogaty pakiet benefitów (kartę sportową, prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie)
  • umowę o pracę tymczasową

zadania

  • pakowanie komponentów
  • przeprowadzanie prób i testów jakościowych
  • czynności montażowe

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
  • motywacji do pracy