pracownik produkcji -> wolne weekendy i darmowy dojazd!, pabianice

lokalizacja
pabianice, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
12
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

weronika+48 693744344
numer referencyjny
/406/10/2020/WG - 66218

opis stanowiska

Witaj! Cieszę się, że dotarłeś bądź dotarłaś do mojego ogłoszenia :-) Mam na imię Weronika i proszę poświęć mi 3 minuty, a ja postaram się Ciebie przekonać, dlaczego warto wysłać do nas CV i pracować w firmie, do której akurat poszukujemy pracowników.

Chcemy, abyś pomógł nam dbać o zdrowie - swoje, Twoich bliskich oraz wszystkich, którzy tego potrzebują. Dołączysz do zespołu, którego praca polega na współudziale w produkcji lekarstw w jednej z firm farmaceutycznych. Jak się domyślasz, jest to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego jeżeli czujesz, że taką osobą jesteś, to wiedz, że właśnie Ciebie szukamy. Dowiesz się od A do Z jak wygląda proces wytwarzania leków, a jako operator produkcji dasz nam gwarancję, że będzie on przebiegał sprawnie.

oferujemy

Zaproponujemy Ci wszystko to, co obecnie ma największe znaczenie:

  • umowę o pracę bez 3 miesięcznego okresu próbnego - chcemy dać Ci stabilną pracę, zwłaszcza w tym trudnym okresie
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta, a nie u "pośrednika"
  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzgodnione jak już się poznamy - w końcu chcemy Cię wynagrodzić uczciwie
  • prywatną opiekę medyczną wielu lekarzy specjalistów dla Ciebie (za niecałe 5 zł miesięcznie) oraz Twojej rodziny
  • wiele akcji zdrowotnych, w tym morfologia, szczepienia ochronne i inne
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę sportową na siłownie, baseny, zajęcia grupowe
  • zorganizowany dojazd pracowniczy z Łodzi
  • dofinansowanie w wysokości 50% do miesięcznego vouchera na obiady

zadania

  • realizacja produkcji w zakresie: przygotowania urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji, obsługa maszyn, przezbrajanie obsługiwanych urządzeń, opieka nad procesem naważania, suszenia i granulowania
  • przygotowywanie planów higieny pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych
  • wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych (min. 1 rok)
  • mile widziane doświadczenie z zakresu przezbrajania
  • wykształcenie minimum średnie
  • poczucie odpowiedzialności
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

Daj sobie szansę i wyślij swoje CV! Czekamy na Ciebie!