pracownik produkcji - wysokie wynagrodzenie, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/150/10/2017/MM - 47212

opis stanowiska

Jesteś osobą wytrwałą, lubisz wyzwania i szukasz nowych doświadczeń zawodowych?

Dołącz do grona pracowników firmy z branży produkcji ceramiki łazienkowej – rozpoznawalnej w Polsce marki firmy i pozycji lidera na świecie.

Masz szansę zdobyć pracę z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Fabryka w dogodnej lokalizacji w Gliwickiej Strefie Ekonomicznej.

oferujemy

- praca w renomowanej firmie, wielokrotnie nagradzanej za osiągnięcia w dziedzinie designu, innowacyjności

i zrównoważonego rozwoju

- atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym pakietem premiowym

- transport do pracy z wyznaczonych kierunków

- umowa o pracę tymczasową na pełny etat, z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie klienta

- stabilne warunki zatrudnienia

- bogaty pakiet Randstad Plus (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji)

zadania

- załadunek i rozładunek materiałów produkcyjnych

- prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem produktów

- obsługa wózka widłowego na wybranych działach

oczekujemy

- motywacja do pracy

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

w ruchu ciągłym (czterobrygadówka) lub w systemie pracy 5/2 (od poniedziałku do piątku)

- umiejętność pracy w grupie

Mile widziane osoby z uprawnieniami na obsługę wózka widłowego.

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)