pracownik produkcji z obsługą wózka widłowego udt, radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
19.95 za godzinę

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka zawisza+48 603308009
numer referencyjny
/490/02/2021/AZ - 68341
klient
Imperial Tobacco Polska Manufacturing S. A.

opis stanowiska

Szukasz pracy? Chcesz dobrze zarabiać? Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w jednej z największych firm , która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, a do tego mieści się w Twojej miejscowości ? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz Nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę (opłacamy wszystkie składki, można ubezpieczyć członków rodziny, płatne urlopy),
  • pracę w systemie trzyzmianowym,
  • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • parking firmowy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską,
  • pakiet benefitów Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online!

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • kontrola prawidłowości pracy urządzeń,
  • dostarczanie półproduktów na linię produkcyjną oraz odbieranie gotowych wyrobów za pomocą wózka widłowego,
  • drobne prace porządkowe w obrębie swojego stanowiska pracy.

oczekujemy

  • uprawnień do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacji i zaangażowania w pracę,
  • chęci do zdobywania nowych umiejętności,

Zaaplikuj już dziś! Prześlij swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą!