pracownik produkcji, banino

lokalizacja
banino, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata węgłowska+48 607405803
numer referencyjny
/491/09/2018/MW - 57254

opis stanowiska

Praca w której przełamiesz lody!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wytwarzane są jedne z najpopularniejszych lodów - dołącz do nas i weź udział w ich produkcji!

Oferujemy darmowy transport z Elbląga i Nowego Dworu Gdańskiego (do pracy i z powrotem).

Miejsce pracy: Banino k. Gdańska

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop i zwolnienia lekarskie, opłacane składki ZUS)
  • bezpłatny dojazd z Elbląga i Nowego Dworu Gdańskiego
  • wynagrodzenie godzinowe + stałe dodatki do pensji
  • dodatkową premię po każdym miesiącu pracy
  • nagrody kwartalne dla najlepszych pracowników
  • zakupy w sklepiku zakładowym - firmowe produkty (chemia, kosmetyki, produkty spożywcze) w bardzo niskich cenach
  • prezenty z okazji świąt i dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, do kina, restauracji itp.)

zadania

  • prace pomocnicze przy przygotowaniu mieszanek, z których produkuje się lody
  • transport materiałów (ręczny, wózkami ręcznymi)
  • układanie paczek na paletach
  • foliowanie palet, etykietowanie
  • prace porządkowe i organizacyjne na halach produkcyjnych

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

oczekujemy

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwość wyrobienia (zwracamy koszty badań)
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej w systemie 4-brygadowym